8 Ağustos 2018

Ahşap Jaluzi Perde Temizleme

 

ahsap jaluzi perde

Ahşap Jaluzi Perdeler temizleme yapılır iken hiç bir şekilde su ile temas edilmemesi gerekir. Ahşap su ile şişme yapar  ve perdenizin görünümünde ve mekanizma aksamında sıkıntılar yaratabilir. En pahalı perde türlerinden olan ve genellikle motorlu kullanılan ahşap jaluzi perdelerinin temizleme işlemi özel itina ister. Kir ve yağ dokularının üzerine katranlaşmadan tek tek temizlenmesi gerekmektedir.

Ahşap Jaluzi perdelerin genellikle  Motorlu uzaktan kumandalı sistem  olarak kullanımı tercih edilmektedir. Temizleme için motorlu olmasının bizim için teknik açıdan hiç bir sorunu yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir. 

Ayrıca Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil tüm  sorunlar bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşınma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca yapılabilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Ahşap Jaluzi Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.