8 Ağustos 2018

Fon Perde Temizleme

fon-perde-kuru-temizleme

Fon Perdeler  Tül, Stor Perde grupları ile bir arada kullanılan dekoratif perde çeşitleridir. kadife, Saten, İpek, Tafta gibi çeşitleri bulunmaktadır.  Fon Perdeler Astarlı, Astrarsız, Miflonlu ve Miflonsuz olarak üretilmektedir. 

Fon Perde Temizleme işleminde kumaş dokusunun yapısının bilinmesi ve dokuya zarar vermeden temizleme yapılması gerekmektedir. Pamuklanma , kabarma kırışıklık oluşturma, Yanma, Miflon Ayrışması ve kopması   gibi geri dönüşü olamayan sorunlar oluşturmadan itina ile temizlenmelidir. Firmamız Perde sektöründe de hizmet vermiş olduğundan temizleme de çıkacak sorunları kumaş yapılarını çok iyi tanımaktadır. Her türlü kumaş için alternatifli kir ve yağ çözücü solüsyonlarımız ve yıkama tekniklerimiz bulunmaktadır. Profesyonel Makineler ile en üst seviyede temizleme işlemi teknik ekibimizce  gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca temizleme sırasında Perdelerinize ait mekanik sorunlar dahil bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni  mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Fon Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim  formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.