22 Mart 2017

Stor Perde Kuru Temizleme

stor-perde-kuru-temizleme

Stor perde, kullanımı ve tamiri en kolay mekanizmalı perde türüdür. Ortalama ömrü 6 -8 yıldır. Temiz – Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda bu ömür 8-10 yıla kadar çıkabilir. Stor perde kumaşları ham kumaş değildir. Üzerinde bayanların işleme ve dantellerinde kullandığı, sertleştirici madde olan kolanın sanayi tipi olarak kullanılan apre bulunmaktadır. Apre işleminde kumaş, pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa – sola kaymamasının sağlanmasıdır.

Su ile havuzlarda fırçalanarak yıkanmış zarar görmüş stor perde kumaşlarının üzerinde kırılmalar, sararmalar mevcut ise ürünün kumaş üzerindeki deformasyonunun düzeltilmesi mümkün olmamaktadır.

Stor Perde temizlemesi yapılırken Apre zemine zarar vermeden temizleme yapılması bu nedenle çok önemlidir. Aprenin bozulmaması için firmamız özel solüsyonlar ile fırçalama işlemi yapılmadan tamamen kuru temizleme işlemi ile gerçekleştirilmektedir.

Stor Perdelerin kirlenme süreçlerini azaltmak için her cam temizleme sırasında nemli bir bez ile temizlenmesinin sağlanması kirin zemine işlemeden giderilmesine yardımcı olacaktır. Düzenli olarak stor perdelerinizi yılda bir kez Kuru temizleme yaptırmanız perdelerinizin kalitesinin bozulmadan ilk gün  temizliğine kavuşmasını sağlanması mümkündür.

Stor Perdeler Motorlu uzaktan kumandalı sistemlerde de kullanılabilmektedir. Temizleme işlemi için motorlu perde olmasının hiç bir sakıncası yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca temizleme sırasında Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni  mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Stor Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.