10 Ağustos 2018

Kruvaze Perde Temizleme

kruvaze-perde-temizleme

Kruvaze Perde ince örme yada brode tüller ile yapılmaktadır. Mekanizmalı sistemde aşağı yukarı toplama sistemi bulunur. Tül arka kısmında 45 derecelik açı ile dikilmiş halkalı ekstrafor içinden geçirilmiş ipler ile mekanizmanın toplanması gerçekleştirilir. Kruvaze perdeler iki parçadan oluşurlar ancak orta kısımları birleştirilerek uygulama yapılmaktadır. Çok büyük camlarda 1/3 pile yapılması durumunda Ev tipi çamaşır makinelerinde çok ağır ve büyük parçalar halinde temizlenmesi imkansız hale gelmektedir. 

Kruvaze Perde temizleme işlemlerinde  Firmamız 9 metre genişlikte ve 30 kg ağırlığa kadar tülleri  Profesyonel makinelerde yağ ve kir çözücü özel köpük solüsyonlar ile kumaş dokusunu bozmayacak  şekilde  özenle temizlemektedir.

Ayrıca kruvaze perde sistemine ait mekanik sorunlar bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni eve ve mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca yapılarak gerçekleştirilebilmektedir.

Fiyatlarımıza Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Kruvaze Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.