8 Ağustos 2018

Metal Jaluzi Perde Temizleme

 

metal jaluzi perde

Metal jaluzilerin hammaddesi hafif ve dayanıklı bir madde olan alüminyumdur. Ofis ve evlerinizde kullanılmakta olan metal jaluzi perdelerin temizleme işleminin yanı sıra, mekanik arızaları mevcut ise bakım onarım işlemleri de gerçekleştirilerek temizleme işlemi tamamlanmaktadır.

Aluminyum Metal Jaluzi Perdelerin kirlenme süreçlerini azaltmak için, Süpürge ile tozların elektrik süpürgesi ile çekilmesi gerçekleştirilmelidir. Ayrıca her cam temizleme sırasında nemli bir bez ile temizlenmesinin sağlanması kirin zemine işlemeden giderilmesine yardımcı olacaktır. Düzenli olarak Metal Jaluzi Perdelerinizi yılda 1 kez Kuru temizleme yaptırmanız perdelerinizin kalitesinin bozulmadan ilk gün ki  temizliğine kavuşmasının sağlanması mümkündür.

Metal Jaluzi perdelerin genellikle  Motorlu uzaktan kumandalı sistem  olarak kullanımı tercih edilmektedir. Temizleme için motorlu olmasının bizim için teknik açıdan hiç bir sorunu yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir. 

Ayrıca Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil tüm  sorunlar bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşınma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca yapılabilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Metal Jaluzi Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.