22 Mart 2017

Mekanizmalı Katlamalı Perde

perde-kuru-temizleme

 

 Katlamalı perde mekanizmaları makaralı sistemdedir. Üst kısmı cırtlı alüminyum profildir, plastik montaj aparatları ile tavana ve duvara monte edilebilir. Mekanizma grubu profil üzerinde bulunan kanallara geçmelidir. Sistem olarak mekanizma ve makaralar üst profile geçme olup mandalla sıkıştırılır. Mekanizma zincir vasıtasıyla çevrilir ve göbeğindeki delikten geçen alüminyum çubuk vasıtasıyla makaraları hareket ettirir ve makaralar üzerinde bulunan kurdeleleri sarar veya boşaltır. Böylece perdenin eteğinde bağlı olan kurdele sarılmadan dolayı aldığı hareketle perdeyi yukarı ve aşağı hareket ettirir. Çubuklar perdenin düzgün durması ve eşit mesafelerde kademeli olarak toplanması için perde üzerinde hazırlanmış yuvalarına takılır. Lama ise perdenin eteğindeki hazırlanmış yerine dikkatlice geçirilir ve perde düzgün bir şekilde durur. Katlamalı Perdelerin yıkama sonrası belirtilen ayar işlemleri kullanıcıyı biraz ürkütür.

Katlamalı perde temizleme işlemi Profosyonel özel yıkama makinaları ile itina ile yıkanmaktadır. Kumaş dokusuna zarar vermemek için Kumaş dokularına göre alternatif temizleme yöntemleri kullanılmaktadır.

Katlamalı Mekanizmalı Perdeler  Motorlu uzaktan kumandalı sistemlerde de kullanılabilmektedir. Temizleme işlemi için motorlu perde olmasının hiç bir sakıncası yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca temizleme sırasında Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni  mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Katlamalı Mekanizmalı Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda  iletişim   formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.