10 Ağustos 2018

Sahne Perdesi Temizleme

sahne-perdesi-temizleme

 

Sahne Perdesi  Kumaşları ağır gramajlı ürünlerdir. Genellikle Kadife ve Soft kumaşlar tercih edilmektedir. Sahne sistemleri Motorlu ve Motorsuz Trajlı ray sistemleri ile çalışmaktadır. iki yana ve yukarı aşağı açılan otomatik sistemleri bulunmaktadır. Sahne perdelerinin  genişlikleri 30 metreye  uzunlukları ise  12 metreye kadar çıkabilmektedir.  Firmamız Motorlu Perde sistemlerinde de profesyonel hizmetler vermiş olduğundan temizleme sonrası montaj  hizmetlerinde de anahtar teslimi hizmet sunmaktadır.

Sahne Perdesi Temizleme hizmetlerimizde Profesyonel Makineler ile  500 kg ‘a kadar  temizleme işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. 

Fiyatlarımıza Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Sahne Perdesi Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.