8 Ağustos 2018

Silhoutte Perde Temizleme

silhoutte Perde Temizleme

Silhoutte perdeler, iki tül perdenin, jaluzi perdenin bantlarına benzeyen sık dokunmuş kumaşlarla birleştirilmesi sonucu oluşur. Silhoutte Perdelerin yapısında ince tül kullanılmıştır. Tül üzerinde Apre bulunmamaktadır. Bu nedenle Silhoutte perde temizlemesi oldukça hassastır.  Özel malzemeler ile itina ile temizlenmesi gerekmektedir. Tülün yoğun kire maruz kalması durumunda tül üzerinde güneşin etkisi ile yırtılmalar meydana gelebilir. Bu nedenle yılda iki kez temizleme yapılmasını önermekteyiz.

Su ile havuzlarda fırçalanarak yıkanmış zarar görmüş  Silhoutte perde kumaşlarının üzerinde kırılmalar, sararmalar mevcut ise ürünün kumaş üzerindeki deformasyonunun düzeltilmesi mümkün olmamaktadır.

Silhoutte Perde temizlemesi yapılırken Apre zemine zarar vermeden temizleme yapılması bu nedenle çok önemlidir. Aprenin bozulmaması için firmamız özel solüsyonlar ile fırçalama işlemi yapılmadan tamamen kuru temizleme işlemi ile gerçekleştirilmektedir.

Silhoutte Perdelerin kirlenme süreçlerini azaltmak için, Süpürge ile iç havuz kısımındaki tozların elektrik süpürgesi ile çekilmesi gerçekleştirilmelidir. Ayrıca her cam temizleme sırasında nemli bir bez ile temizlenmesinin sağlanması kirin zemine işlemeden giderilmesine yardımcı olacaktır. Düzenli olarak Silhoutte Perdelerinizi yılda 2  kez Kuru temizleme yaptırmanız perdelerinizin kalitesinin bozulmadan ilk gün ki  temizliğine kavuşmasının sağlanması mümkündür.

Silhoutte Perdeleri Motorlu uzaktan kumandalı sistemlerde de kullanılabilmektedir. Temizleme işlemi için motorlu perde olmasının hiç bir sakıncası yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca temizleme sırasında Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni  mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Silhoutte Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

/em>