13 Ağustos 2018

Blackout Stor Perde Temizleme

blackout stro perde temizleme

Karartma perdeler, diğer adıyla Blackout Perde sistemleri bir ortamın tamamen karartılmasının sağlayan  tek perde çeşididir. Karartma perdelerde kullanılan özel kumaşlar %100 ışık geçirmezdir. Kumaşın ara kısmında sır ile kaplı katman, arkasındaki ışık geçirmez katman ve öndeki polyester katman ile 3 katmandan oluşmaktadır. Blackout Perdelerin  arka kısmındaki kumaş darbe sürtünme sonrası delinme yırtılma  riski çok fazla olan perde çeşitleridir. Bu neden çok hassas temizleme gerektirir.

Blackout Perdelerin Motorlu uzaktan kumandalı sistemlerde de kullanılabilmektedir. Temizleme işlemi için motorlu perde olmasının hiç bir sakıncası yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca temizleme sırasında Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni  mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Blackout Stor Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim  formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.