8 Ağustos 2018

Kumaş Jaluzi Perde Temizleme

kumaş jaluzi perde

Su havuzlarında fırçalanarak yıkanmış zarar görmüş  Kumaş Jaluzi Perdelerinin üzerinde kırılmalar, sararmalar mevcut ise ürünün kumaş üzerindeki deformasyonunun düzeltilmesi mümkün olmamaktadır. Kumaş Jaluzi Perde temizlemesi yapılırken Apre zemine zarar vermeden temizleme yapılması bu nedenle çok önemlidir. Aprenin bozulmaması için firmamız özel solüsyonlar ile fırçalama işlemi yapılmadan tamamen Kumaş Jaluzi Perdelerde kuru temizleme işlemi ile temizleme gerçekleştirilmektedir.

Kumaş Jaluzi perdelerin genellikle  Motorlu uzaktan kumandalı sistem  olarak kullanımı tercih edilmektedir. Temizleme için motorlu olmasının bizim için teknik açıdan hiç bir sorunu yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir. 

Ayrıca Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil tüm  sorunlar bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşınma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca yapılabilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Kumaş Jaluzi Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Metal Jaluzi Perde TemizlemeMetal Jaluzi Perde Temizleme FiyatlarıMetal Jaluzi Perde Temizleme nasıl yapılır