8 Ağustos 2018

Deri Jaluzi Perde Temizleme

Deri Jaluzi Perde

Deri Jaluzi Perdelerin kirlerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Su ile temas edilmeden özel deri rengini koruyucu solüsyonlar ile temizlenmesi gerekmektedir.

Deri Jaluzi Perdeler  su ile kalınlaşır yapar ve perdenizin görünümünde ve mekanizma aksamında sıkıntılar yaratabilir. En pahalı perde türlerinden olan ve genellikle motorlu kullanılan deri jaluzi perdelerinin temizleme işlemi özel itina ister. Kir ve yağ dokularının üzerine katranlaşmadan tek tek temizlenmesi gerekmektedir.

Deri Jaluzi perdelerinin genellikle  Motorlu uzaktan kumandalı sistem  olarak kullanımı tercih edilmektedir. Temizleme için motorlu olmasının bizim için teknik açıdan hiç bir sorunu yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir. 

Ayrıca Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil tüm  sorunlar bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşınma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca yapılabilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Deri Jaluzi Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.