22 Mart 2017

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

KARMİNA PERDE; 1988  yılında mefruşat ve perde sistemleri konusunda değişen ve gelişen yeniliklerin  takipçisi olarak deneyimli ve güçlü kadrosuyla satış ve satış sonrası müşteri  memnuniyetini ilke belirleyerek son kullanıcılara hizmet vermeye başlamıştır.

Güvenilirlik,  Dürüstlük, Bilime Önem, Müşteri Memnuniyeti, Mükemmellik için Mücadele İnsana ve Çevreye Saygı, Esnek ve Yapıcı İşbirliği çalışma  değerlerimizdir.

Yaptığımız işte en  iyisi olmak ve hayalleri gerçekleştirmek için çalışan Karmina Perde ailesi olarak bize güvenenlerin takdiri en büyük onurumuzdur.

Ne Yapıyoruz?

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve en iyi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız, çeyrek asırlık deneyimi ile mefruşat ve perdecilik sektöründe yenilikleri yakından takip ederek modern ve kaliteli hizmeti ile Sahne Perde Sistemleri, Motorlu ve Manuel Perde Sistemlerinin yanı sıra 2007 yılından bu yana Perde kuru temizleme hizmetini de Full hizmet anlayışı ile ağına almıştır.  En uygun fiyata temizleme garantisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışmaktadır.

Misyonumuz

  • Dürüst çalışma anlayışımız ile beklentilere zamanında yanıt vermek,  güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirerek  güvenilir olmak.
  • Kurumsal ve kişisel bilincimizle,  çözümlerimizi ve kaynaklarımızı verimli kullanıp  insana ve çevreye duyarlı olmak.
  • Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir  çözümler üreterek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.
  •  İletişimde ve uygulamalarımızda açık  davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.
  • Profesyonel anlayış ve ekip  çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunarak, önerilen ve alınan  kararlara sağduyu ve saygı ile yaklaşmak.
  • Tüm çalışanlarımızın, çözümlerimize ve müşterilerimize karşı  sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, fark  yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürebilmek.