8 Ağustos 2018

Tül Perde Temizleme

TUL-PERDE-TEMİZLEME

Tül Perdelerin  Keten, Brode, İpek, Vual ve organze gibi çeşitleri bulunmaktadır.  Tül Perde Temizleme işleminde kumaş dokusunun yapısının bilinmesi ve dokuya zarar vermeden temizleme yapılması gerekmektedir. Pamuklanma , kabarma kırışıklık oluşturma, Yanma, Yırtılma gibi geri dönüşü olamayan sorunlar oluşturmadan itina ile temizlenmelidir. Firmamız Perde sektöründe de hizmet vermiş olduğundan temizleme de çıkacak sorunları kumaş yapılarını çok iyi tanımaktadır. Her türlü kumaş için alternatifli kir ve yağ çözücü solüsyonlarımız ve yıkama tekniklerimiz bulunmaktadır. Profesyonel Makinalar ile en üst seviyede temizleme işlemi teknik ekibimizce  gerçekleştirilmektedir.

Tül Perdeler Motorlu uzaktan kumandalı sistemlerde de kullanılabilmektedir. Temizleme işlemi için motorlu perde olmasının hiç bir sakıncası yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca temizleme sırasında Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni  mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Tül Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim  formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.