19 Eylül 2017

Tül Stor Perde Temizleme

 

tül stor perde kuru temizleme

tül stor perde temizleme nasıl yapılır

 

Tül stor perdeler apre ile kaplanmış tül kumaşlardan oluşmaktadır. Tek tül olarak kullanılabildiği gibi Çiftli mekanizma üzerinde tül ve stor şeklinde iki ayrı perde olarak da tercih edilebilmektedir. Tül stor perdelerinin temizlenmesi oldukça itina  gerektirmektedir.  Aprenin havının gitmesi tülün mekanizmaya sarılamamasına neden olmaktadır. Bu nedenle kuru temizleme dışında temizleme yöntemi önerilmemektedir.

Tül Stor Perde Kuru temizleme işlemi firmamızca özel yağ ve kir çözücü solüsyonlarla suya temas ettirilmeden gerçekleştirilmektedir. Kumaş yüzeyinde ovalama yada fırçalama su havuzlarına basma işlemi yapılmamaktadır. Solüsyonun %98 Kir ve yağ çözme özelliği bulunmaktadır.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Çift Mekanizmalı Tül  Stor Perdeler Motorlu uzaktan kumandalı sistemlerde de kullanılabilmektedir. Temizleme işlemi için motorlu perde olmasının hiç bir sakıncası yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca temizleme sırasında Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni  mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

Semtinize ait  Çift Mekanizmalı Tül  Stor Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim  formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.