19 Eylül 2017

Projeksiyon Perdesi Temizleme

Projeksiyon perdesi

 

 

Projeksiyon perdelerinin temizleme stor temizleme sistemleri ile aynıdır. Çok tozlanmadan sabunlu bir bez ile  temizleme yapılabilir.  Su ile yıkama yapılamaz. Su ile yıkama üzerinde bulun aprenin özelliğini yitirmesine sebep olur. Kumaş yüzeyinde Üzerinde oluşan kırılmalar Projeksiyon yansımasının sağlıklı olmamasına sebep verir. Yılda bir kez kuru temizleme yapılması  önerilmektedir.

Projeksiyon Perdesi  temizleme işlemi firmamızca özel yağ ve kir çözücü solüsyonlarla suya temas ettirilmeden gerçekleştirilmektedir. Kumaş yüzeyinde ovalama yada fırçalama su havuzlarına basma işlemi yapılmamaktadır. Solüsyonun %98 Kir ve yağ çözme özelliği bulunmaktadır.  Hizmetimiz Sökme -Temizleme-Montaj içermektedir. Maksimum 3 iş günü içerisinde temizleme işlemi yapılarak tarafınıza teslimat gerçekleştirilir.

Motorlu Projeksiyon Perdelerinize ait mekanik sorunlar bilginiz dahilinde teknik ekibimiz tarafından giderilebilmektedir. Fiyatlarımıza Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi maksimum 4 iş günü sürmektedir.

Semtinize ait Projeksiyon Perdesi Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.