8 Ağustos 2018

Jaluzi Perde Temizleme

JALUZİ PERDE

Jaluzi perdeler, genellikle iş yerlerinde kullanımına alışkın olduğumuz fakat evlerde kullanımının da günümüzde yaygınlaştığı bir perde çeşididir. Jaluzi Perdeler eskiden metal ve ahşap olarak iki grupda bulunmaktaydı. Ancak günümüzde deri, kumaş, polywood seçenekleri de bulunmaktadır. Motorlu seçenekleri de bu perdelerin vazgeçilmez seçeneklerinden biridir. Ahşap jaluzi perdelerin ağırlıklarından dolayı motorlu perdeler kullanım kolaylığı getirmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte konforun da artması kaçınılmaz olmuştur ve artık yerinizden kalkmadan perdelerinizi dilediğiniz şekilde kullanmanız mümkündür.

Jaluzi Perdelerin kirlenme süreçlerini azaltmak için, Süpürge ile tozların elektrik süpürgesi ile çekilmesi gerçekleştirilmelidir. Ayrıca her cam temizleme sırasında nemli bir bez ile temizlenmesinin sağlanması kirin zemine işlemeden giderilmesine yardımcı olacaktır. Düzenli olarak Jaluzi Perdelerinizi yılda 1 kez Kuru temizleme yaptırmanız perdelerinizin kalitesinin bozulmadan ilk gün ki  temizliğine kavuşmasının sağlanması mümkündür.

Jaluzi perdelerin genellikle  Motorlu uzaktan kumandalı sistem  olarak kullanımı tercih edilmektedir. Temizleme için motorlu olmasının bizim için teknik açıdan hiç bir sorunu yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir. 

Ayrıca Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil tüm  sorunlar bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşınma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca yapılabilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Jaluzi Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Metal JaluziAhşap JaluziDeri JaluziKumaş JaluziPolywood Jaluzi

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.