8 Ağustos 2018

Polywood Jaluzi Perde Temizleme

polywood-jaluzi-perde

Polywood Jaluzi Perdeler Kontrplak odunun, soyma makinelerinde dıştan merkeze soyulması ile elde edilen en az üç soyma levhanın, lifleri birbirine dik olacak biçimde yapıştırılması ile elde edilen tahta levhadan oluşmuş perdelerdir. Nemli ortamlarda kullanılabilirler ancak temizleme işleminde suda bekleme yapılmaması gerekir.

Suda bekletmede kabarma, sertleşme gibi sorunlar yaşanabilmekte perdelerinizin görünümünde ve mekanizma aksamında sıkıntılar yaratabilmektedir. En pahalı perde türlerinden olan ve genellikle motorlu kullanılan polywood jaluzi perdelerinin temizleme işlemi özel itina ister. Kir ve yağ dokularının üzerine katranlaşmadan tek tek temizlenmesi gerekmektedir.

Polywood Jaluzi Perdelerin ağır gramajlara sahip olmasından  dolayı mekanlarda Motorlu uzaktan kumandalı sistem  olarak kullanımı tercih edilmektedir. Temizleme için motorlu olmasının bizim için teknik açıdan hiç bir sorunu yoktur. Deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından tekrar aktif hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir. 

Ayrıca Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar dahil tüm teknik sorunlar bilginiz dahilinde giderilebilmektedir. Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni eve ve mekana göre uyarlama işlemleri de tarafımızca yapılarak gerçekleştirilebilmektedir.

Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Semtinize ait Polywood Jaluzi Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.