13 Ağustos 2018

Motorlu Perde Temizleme

motorlu perde temizleme

 

Motorlu uzaktan kumandalı Perde sistemlerinde Temizleme işlemi için motorlu perde olmasının hiç bir sakıncası yoktur. Perdenin sökülebilmesi için Motorlu Perde Sistemlerinde uzmanlaşmış deneyimler ekipler tarafından çıkartılması gerekmektedir. Perdeler kumaş özelliklerine uygun kir ve yağ çözücü solüsyonlar  ile askıda köpük sistemi ile gerçekleştirilmektedir. Temizleme sonras deneyimli Motorlu Perde Teknik ekibimiz tarafından Perdeleriniz tekrar aktif hale getirilmektedir. Fiyatlarımıza  Sökme Takma ve Montaj dahildir. Ayrıca temizleme sırasında Motorlu perde sistemlerine ait mekanik sorunlar bilginiz dahilinde giderilebilmektedir.

Temizleme işlemi  maksimum 4 iş günü sürmektedir. Dilerseniz alım sonrasında açıkta kalan camlarınız için geçici güneşlik temin edebiliriz.

Ev ve ofis taşıma işlemleri sırasında eski perdelerinizin yeni  mekana göre uyarlama ve taşıma işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

Semtinize ait Motorlu Perde Temizleme fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim  formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki form üzerinden teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.